₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

250 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

info@toactivelife.com

₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Ana SayfaKargo & Teslimat

Kargo & Teslimat

toactivelife.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize Yurtiçi kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Haftasonu verdiğiniz siparişler Pazartesi günü kargolanır. Haftaiçi saat 13:00 a kadar verilen kargolar aynı gün, saat 13:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail ve/veya mesaj gönderilerek siparişinize ait kargo takip numarası belirtilmektedir.

Resmi tatil ve bayramlarda, kargo süreleri şirket deposunun çalışma durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 

KARGOLAMA GÜN VE SAATLERİ
GÜN / SAAT 13:00 ÖNCESİ 13:00 SONRASI
PAZARTESİ AYNI GÜN ERTESİ GÜN
SALI AYNI GÜN ERTESİ GÜN
ÇARŞAMBA AYNI GÜN ERTESİ GÜN
PERŞEMBE AYNI GÜN ERTESİ GÜN
CUMA AYNI GÜN ERTESİ GÜN
CUMARTESİ PAZARTESİ KARGOLANIR PAZARTESİ KARGOLANIR
PAZAR PAZARTESİ KARGOLANIR PAZARTESİ KARGOLANIR

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden toactivelife.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. toactivelife.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)

Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat :

Kargo firmasının görevi toactivelife.com’dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Yardıma ihtiyacınız var mı ?