Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Herbalife Nedir? Ne İşe Yarar ?
Herbalife’ı tanımlamak için öncelikli olarak ne olmadığını söylemek daha doğru olacaktır. Çünkü bu konuda çok büyük bir yanlış anlaşılma var. Herbalife kesinlikle bir ilaç ya da mucizevi bir ürün değildir. Hangi türde olursa olsun Herbalife zayıflama ürünleri üretmez. En genel haliyle Herbalife ürünleri sağlıklı yaşamak, kaliteli bir hayat sürmek ve sağlıklı beslenme konusunda yeterince vakti ya da fırsatı olmayan insanlara destek verebilmek amacıyla üretilmektedir, diyebiliriz. Beslenme konusunu da ikiye ayırmak gerekir; iç beslenme ve dış beslenme. İç beslenme ile yenilebilir, içilebilir ürünleri, dış beslenme ile de cilt ve saçlara sürülebilen ürünleri kastediyoruz.
Herbalife Sağlık Açısından Güvenli midir ?
Herbalife ürünlerini kilo alma ve kilo vermede hatta gıda takviyesi olarak kullanan rahatlıkla milyonlarca kullanıcısı var diyebiliriz. 40 yıllık bir şirket olan herbalife firmasının ürünleri her hangi bir ölüm veya kalıcı hasar rahatsızlığı ile aynı satırda yer almadı. Fakat, bazı kişilerde kullanım sonrası farklı olumsuz etkiler muhakkak olmuş olabilir. Bunu şu şekilde değerlendirebiliriz. Bugün balık çok sağlıklı bir besin kaynağı olmasına karşın bazı kişilerde kusma, mide bulantısı, baygınlık gibi durumlar yaşatabiliyor. Bu balığın sağlıksız ve güvensiz olduğu anlamına tabi ki gelmez. Kişilerin bünyesi ve içeriğinde bulunan maddelere karşı olan tepkimeleridir. Bu yüzden bizler her zaman herbalife ürün kullanıcılarına, ürünlerin içerisinde yer alana besin değerlerinden her hangi birine alerjisi var mı yok mu bunu doktorlardan öğrenmesi hatta kullanım öncesi muhakkak doktorlara danışmasını da tavsiye etmekteyiz.
Herbalife Ürünleri Kilo Verdirir mi ?
Herbalife ürünleri kilo vermede sizlere yardımcı olabilecek şekilde formüle edilmiştir. Burada önemli olan hususlar sadece bünyenize ve kilonuza göre doğru ürün seçimlerinden geçer. Ve en önemlisi istikrar tabi ki. Doğru ürünü seçmek ve size uygun setleri belirlemek için bulunduğunuz bölgede ki herbalife danışmanlarından fikir alabilirsiniz.
Herbalife Ürünleri Kilo Aldırır mı ?
Kilo vermede bahsettiğimiz gibi bu ürünler kilo almada ve kilo vermede sizlere yardımcı olabilecek ürünlerdir. Sadece doğru kullanım ve doğru ürün seçimi bu süreci en önemli etkileyen faktörlerdir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın